Hakkımızda

Hakkımızda

Ural Kompozit olarak sosyal sorumluluk ve müşteri memnuniyetini öncelik olarak görmekte, belediyelere, şehirlerin alt yapısı için alternatif kompozit çözümler önermekteyiz. Geniş ürün grubumuzla , alt yapı ürünleri (rögar kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Telekom kapakları), modern şehir mobilyaları ( banklar, çöp kutuları, sınır elemanları, ağaç dibi ızgaralar ), aydınlatma ürünleri, doğalgaz ve şebeke suyu muhafazaları ile şehir hayatımızı daha yaşanılır bir hale getirmeye çalışmaktayız. Birçok ülkeye ihracat yaparken aynı zamanda bir çok belediyeye, alt yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalara ve peyzaj firmalarına geniş ürün grubumuzla hizmet vermekteyiz. Ural Kompozit'in genç ve deneyimli ekibi ile her zaman sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktayız.

Geniş Ürün Seçenekleri
Kaliteli Ürünler
Kurumsal Yapı
Çözüm Odaklı Yaklaşım
Uzman Kadro
Öncü Perspektif

Kurumsal

Vizyonumuz

Firmamız sadece iç pazarda değil, aynı zamanda uluslararası pazarlarda da rekabetçi, sürdürülebilir bir pazar payı elde ederek kendini büyüme ve refah aramaya adamıştır.

devamı

Misyonumuz

Ural Kompozit, üstün müşteri hizmeti ve detaylara gösterdiği dikkat konusunda tanınırken, yüksek kaliteli ürünler sunarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun hayatını zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

devamı

Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metni

Ural Kompozit olarak kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunmas

devamı